Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEIDESTAL i form av kolonn, 1900-talets andra hälft, trä samt keramiskt material, höjd ca 76, diameter 44 cm

Slitage

730529

2020-02-04