Pigtittare

Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIGTITTARE, 1800-talets slut, valnöt, höjd ca 74 samt 60x22 cmcm

Zustandsbeschreibung

Fanerskador, bruks och åldersrelaterat slitage

730537

2020-02-04