Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIGTITTARE, 1800-talets slut, valnöt, höjd ca 74 samt 60x22 cmcm
Zustandsbeschreibung
Fanerskador, bruks och åldersrelaterat slitage
730537
2020-02-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner