Bruno Mathsson fåtöljer
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtöljer, 1 par, DUX, modellen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i blå textil, etikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, smärre skador på klädsel, lagning på armlänskrädsel, fläckar
730544
2020-01-30