Bruno Mathsson fåtöljer

Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer

Klubbat för:

16 500 SEK

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtöljer, 1 par, DUX, modellen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i blå textil, etikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, smärre skador på klädsel, lagning på armlänskrädsel, fläckar

730544

2020-01-30