Ulf Wahlberg oljemålning

Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): Komposition, signerad Ulf Wahlberg, olja på duk, ca 100x81 cm

730560

2020-01-30