Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1920/30-tal målad samt kromad metall, höjd ca 26 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
730578
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här