Matbord senempire

Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, senempire, mahogny, på pelarfot, med 2 ofanerade iläggsskivor à 60 cm vardera, höjd ca 78, diameter 130 cm

Smärre märken och fanérsprickor

730580

2020-01-30