Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerade M Pyk, numr 4546/5000 resp 4190/5000, färglitografier, bildmått ca 56x40, 55x42 cm, oramade
730583
2020-01-30