Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerade M Pyk, numr 4546/5000 resp 4190/5000, färglitografier, bildmått ca 56x40, 55x42 cm, oramade

730583

2020-01-30