Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Landskap, Bohuslän, signerad Lundbohm, olja på pannå, ca 32x41 cm

Färgbortfall

730585

2020-02-04