Axel Nilsson porträtt blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av läsande kvinna i gungstol, akvarell och blyerts, signerad Axel Nilsson, bildmått ca 31x23 cm

730588

2020-02-05