Alfi kaffetermos

Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ALFI, kaffetermos,Tyskland, 1980-90-tal,kromad metall, höjd ca 25 cm

Slitage

730598

2020-02-04