EDVARD ROSENBERG

EDVARD ROSENBERG
EDVARD ROSENBERG
EDVARD ROSENBERG
EDVARD ROSENBERG
EDVARD ROSENBERG
EDVARD ROSENBERG

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vy mot södermalm , signerad Edv. Rosenberg samt otydligt daterad, olja på pannå, ca 33x24 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska Landskap"

730602

2020-01-29