Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vy mot södermalm , signerad Edv. Rosenberg samt otydligt daterad, olja på pannå, ca 33x24 cm
Ingår i temaauktionen "Svenska Landskap"
730602
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här