ARNE KAVLI: Sommarlandskap

ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap
ARNE KAVLI: Sommarlandskap

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE KAVLI (Norge 1878-1970): Sommarlandskap, signerad a - kavli -, olja på pannå, 25x34 cm

730603

2020-03-08