Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, lövträ, stopade sitar med klädsel i rött skinn, sitthöjd ca 44 cm

Omfattande slitage, hål i klädseln, färgfläckar

730605

2020-02-04