Barskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, bemålat, inredning av spegelglas, hyllplan i glas, invändigt med belysning, höjd ca 75, 74x40 cm, nyckel medföljer
Kompletterat, senare bemålat, slitage/märken
730606
2020-01-30