K-G NILSSON, Huset

K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset
K-G NILSSON, Huset

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Huset´´, signerad och daterad KG Nilsson 2002, 62/250, serigrafi, diameter ca 35 cm

Oramad, i pärm

730608

2020-02-02