Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915-2002): (2) Egyptiska figurer, signerade, numrerade 324 samt 398, färglitografier, 27x17 cm

730628

2020-01-30