Skål Colora Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SKÅL, "Colora", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, klar fotklack, dekor av ränder i blått och rött, signerad Kosta LC 5, höjd 13, längd ca 22 cm

Bruksslitage, repor

730629

2020-01-30