Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SKÅL, "Colora", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, klar fotklack, dekor av ränder i blått och rött, signerad Kosta LC 5, höjd 13, längd ca 22 cm
Bruksslitage, repor
730629
2020-01-30