Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris II", monogramsignerad i plåten, 1959, ur DLM nr 115, färglitografi, bildyta ca 22,5x9 cm,

Ref, Maeght nr 1033

730633

2020-01-30