Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris II", monogramsignerad i plåten, 1959, ur DLM nr 115, färglitografi, bildyta ca 22,5x9 cm,
Ref, Maeght nr 1033
730633
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här