Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
LEO HOLMGREN (1904-1990): Kvinna med urna, signerad och daterad Leo Holmgren 1926, bemålad lergods, på träsockel, höjd ca 24 cm inkl. sockel 26 cm.
Lagning på fot
730639
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här