Leo Holmgren skulptur

Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

LEO HOLMGREN (1904-1990): Kvinna med urna, signerad och daterad Leo Holmgren 1926, bemålad lergods, på träsockel, höjd ca 24 cm inkl. sockel 26 cm.

Lagning på fot

730639

2020-01-30