WMF bålskål

WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK (WMF), bonbonjär, jugend,Tyskland, slipad glas och nysilver, stämplad ´´WMF OX 1/0." undertill, höjd på bonbonjär ca 20 cm

Smärre slitage, skeva kanter på locket

730645

2020-02-04