Erik Höglund glasservis
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, glasservis, 14 dlr, bestående av: 4 ölglas, 4 snaps, 6 vinglas, samtliga signerad och daterad E Höglund -92 Lew Rowe, tillverkade i Novy Bor, Tjeckien, fot i filigranteknik, höjd 13-19 cm
730660
2020-01-30