Erik Höglund glasservis

Erik Höglund glasservis
Erik Höglund glasservis
Erik Höglund glasservis
Erik Höglund glasservis
Erik Höglund glasservis
Erik Höglund glasservis

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, glasservis, 14 dlr, bestående av: 4 ölglas, 4 snaps, 6 vinglas, samtliga signerad och daterad E Höglund -92 Lew Rowe, tillverkade i Novy Bor, Tjeckien, fot i filigranteknik, höjd 13-19 cm

730660

2020-01-30