Vas Böhmen

Vas Böhmen
Vas Böhmen
Vas Böhmen
Vas Böhmen
Vas Böhmen
Vas Böhmen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Böhmen, Tjeckien, kristall, omkring 1800-talets andra hälft, etsad dekor i orange och grön kulör, hlöjd ca 19,5, diamater ca 15 cm

Smärre slitage

730666

2020-02-07