Gunghäst "Solvalla", Gemla

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNGHÄST, "Solvalla", Gemla, 1900-talets första hälft, polykromt bemålat trä, höjd 44, längd 112 cm

Bruksslitage/Patina

730669

2020-02-04