Monterbord / vitrinbord
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MONTERBORD / VITRINBORD, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerat med valnöt, beslag och listverk av mässing, insida klädd med plysch, längd 80, bredd 50, höjd 75 cm
Slitage, faner med smärre flcäkar och bortfall
730678
2020-02-08