Monterbord / vitrinbord

Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord
Monterbord / vitrinbord

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONTERBORD / VITRINBORD, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerat med valnöt, beslag och listverk av mässing, insida klädd med plysch, längd 80, bredd 50, höjd 75 cm

Slitage, faner med smärre flcäkar och bortfall

730678

2020-02-08