Kandelabrar 1 par silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, 1900-tal, balusterformade med raka knäckar på rund fot, för tre ljus vardera, dekor av stiliserade bladverk, fyllda, längd 32 cm, höjd 28 cm.
Bruksslitage.
730701
2020-02-08