Kandelabrar 1 par silver

Kandelabrar 1 par silver
Kandelabrar 1 par silver
Kandelabrar 1 par silver
Kandelabrar 1 par silver
Kandelabrar 1 par silver
Kandelabrar 1 par silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, 1900-tal, balusterformade med raka knäckar på rund fot, för tre ljus vardera, dekor av stiliserade bladverk, fyllda, längd 32 cm, höjd 28 cm.

Bruksslitage.

730701

2020-02-08