Einar Jolin Arild Modern konst

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Örnar, signerad och daterad Jolin 1948, olja på duk, ca 60x50 cm

730710

2020-01-31