Gösta Månsson oljemålning

Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "På Storgatan", signerad, olja på pannå, ca 32x40 cm

730720

2020-02-01