Åke Holm

Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ÅKE HOLM (1900-1980): skulptur, stengods, fågel, signerad, höjd 18,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt ytslitage.

730727

2020-02-09