Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ÅKE HOLM (1900-1980): skulptur, stengods, fågel, signerad, höjd 18,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt ytslitage.
730727
2020-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner