Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Julaftons Fyr", signerad Reinhold Ljunggren, numrerad 234/350, färglitografi, 27x38 cm

730728

2020-01-30