Wilke Adolfsson, vinglas

Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas
Wilke Adolfsson, vinglas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 600 SEK

WILKE ADOLFSSON, 8+2 vinglas, signerade Wilke A. daterade, 1990-tal, höjd ca. 20-23 cm

730730

2020-02-02