Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1700-tal, senbarock, furu, brännmärkt "NiS" undertill, avlutad, rygghöjd ca 103, sitthöjd ca 46,5 cm
Åldersrelaterad slitage, sprickor i sitsen, tejpmärken
730732
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här