Rörstrand Turkiskt blått

Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått
Rörstrand Turkiskt blått

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

RÖRSTRAND, 15 dlr., flintgods, modell Turkiskt Blått, bestående av: terrin, 9 mattallrikar, 6 djupa tallrikar

Mindre nagg. Missfärgningar, krackeleringa, delvis nagg på fotringar, 2 karotter utan lock i olika storlekar medföljer (varav en lagad)

730740

2020-01-30