Eirc Detthow oljemålning

Eirc Detthow oljemålning
Eirc Detthow oljemålning
Eirc Detthow oljemålning
Eirc Detthow oljemålning
Eirc Detthow oljemålning
Eirc Detthow oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC DETTHOW (1888-1952): Blomsterstilleben, signerad Detthow, olja på duk, 61x46 cm

Krackeleringar

730750

2020-01-30