Trågsoffa

Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

TRÅGSOFFA i rokokostil, 1800/1900-tal, skuren dekor, längd ca 186, höjd 84 cm, sitthöjd ca 45 cm

slitage, smuts

730751

2020-02-05