Dukar och servietter

Dukar och servietter
Dukar och servietter
Dukar och servietter
Dukar och servietter

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUKAR och SERVIETTER, 12 st, 1930-tal, servietterna signerade C.W. T:tORP SVERIGE för Carl G. Widlund, Tranjerdstorp, duken signerad SG 1938, dukens mått ca 188x342 cm, servietter 57x57 cm

Fläckar

730755

2020-01-30