Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BARPALLAR, 12 st, samtida, svärtat trä, höjd ca 75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage
730763
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här