Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): (3 st) Kompositioner, signerad och daterad LG Lundberg 1989 respektive 1990, numrerade 27/44, 26/44, 27/50, färglitografi, respektive ca 70x50 cm
730764
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här