LG Lundberg färglitografier

LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): (3 st) Kompositioner, signerad och daterad LG Lundberg 1989 respektive 1990, numrerade 27/44, 26/44, 27/50, färglitografi, respektive ca 70x50 cm

730764

2020-01-30