Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, betsat trä, samt imiterat gyllenläder, textil klädsel till sitsen, sitthöjd ca 46, högsta höjd 130 cm

Spricka i ryggens klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage

730765

2020-02-05