Märklin tågdelar spår Ho
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MJÄRKLIN LOK VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår Ho, bestående av ånglok 3005, diesellok 3067, tankvagn 4526, bagagevagn 4003, personvagn 4040, bagagevagn 4041, timmervagn 4512, övergång 7390, 4 växlar 5140, 2 växlar 5121, 2 växlar 5121, samtliga i fabriksförpackningar
Funktioner ej testade, skador kan förekomma, förpackningar delvis med slitage, 3067 i 3066 förpackning
730851
2020-02-06