Märklin tågdelar spår Ho

Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MJÄRKLIN LOK VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår Ho, bestående av ånglok 3005, diesellok 3067, tankvagn 4526, bagagevagn 4003, personvagn 4040, bagagevagn 4041, timmervagn 4512, övergång 7390, 4 växlar 5140, 2 växlar 5121, 2 växlar 5121, samtliga i fabriksförpackningar

Funktioner ej testade, skador kan förekomma, förpackningar delvis med slitage, 3067 i 3066 förpackning

730851

2020-02-06