Bordspendylfodral

Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral
Bordspendylfodral

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYLFODRAL, empire, träskuret fodral, förgyllt med polerat guld och slagmetall samt mörkpatinerat, i form av örn bärande urhus, medföljer löst urverk, emaljerad urtavla med arabiska siffror, hel- och halvslag, nyckel och pendel medföljer, höjd 45 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa torrsprickor och förgyllningsskador, urverket och urtavla med skador, glas saknas

730858

2020-01-30