Bordslampa Tuben Atelje Lyktan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, vit plast, längd ca 80 cm

Bruksslitage, repor, märken

730862

2020-02-04