Bancoförordningar 1700-tal

Bancoförordningar 1700-tal
Bancoförordningar 1700-tal
Bancoförordningar 1700-tal
Bancoförordningar 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANCO-FÖRORDNINGAR, 1769, helfranskt band, ca 20x16 cm

Slitage

730878

2020-01-31