Eva Bagge oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
EVA BAGGE (1871-1964): Interiör, signerad Eva Bagge, olja på duk, ca 45x27 cm
Kuntoraportti
Ojämn duk, mindre skada/färgbortfall
730880
Päivämäärä:
2020-01-30