Ljusstake rokokostil Argent haché
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKE, argent haché, troligen Tyskland, 1800-tal, rokokostil, höjd ca 23 cm
Kuntoraportti
Slitage
730884
Päivämäärä:
2020-01-30