Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, bestående av ellok 3030, ellok 3013, 2 svenska personvagnar, 4 personvagnar, 4 tankvagnar, vinvagn, övergång, 12 brodelar, diverse brofundament, 10 elväxlar, ca 100 rälsbitar, 3 stoppbockar, 4 ställputtar, transformator, påputtare
Funktioner ej testade, diverse slitage skador
730888
2020-02-06